WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

CraftPoint to miejsce dla miłośników kaletnictwa
i naturalnych wyrobów skórzanych.

Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju akcesoriów kaletniczych, dzięki którym każdy – nawet początkujący – pasjonat tej sztuki będzie w stanie samemu stworzyć swój wymarzony produkt. Oferujemy najwyższej jakości skóry bydlęce garbowane roślinnie, artykuły chemiczne do skóry naturalnej (farby, kleje, środki do wykańczania powierzchni i krawędzi skórzanych). W naszym sklepie znajdziesz również profesjonalne narzędzia, nici do szycia i wszelkiego rodzaju akcesoria, które są niezbędne do kontynuowania lub rozpoczęcia przygody z kaletnictwem!

Bez względu na przemijające trendy modowe galanteria skórzana to zawsze niezmienna klasyka elegancji i wyczucia smaku. Doskonale o tym wiemy.

Z wieloletniej pasji do wyrobów skórzanych stworzyliśmy CraftPoint, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Dostarczymy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własny produkt z naturalnej skóry bydlęcej. Nasze artykuły rzemieślnicze i surowce pochodzą od certyfikowanych hodowców, co przekłada się na bezpieczeństwo i wyłącznie najwyższą jakość finalnych produktów. Proponowane narzędzia to połączenie estetyki z praktycznością – zestawy, z których sami korzystamy na co dzień.

CraftPoint – projektowanie, wyroby skórzane i artykuły kaletnicze

W CraftPoint zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wyrobów skórzanych takich, jak portfele skórzane, paski, torebki, pokrowce czy pochwy do noży. Pasja i zaangażowanie są fundamentem naszego rozwoju. Chętnie podejmujemy się zarówno bardziej standardowych projektów, jak i wykonujemy oryginalne, nietuzinkowe akcesoria skórzane, stworzone z indywidualną pieczołowitością od A do Z. Najbardziej jednak pragniemy zasiać naszą pasję u innych, dając narzędzia i know-how potrzebne do tworzenia eleganckich artykułów ze skóry naturalnej – dokładnie takich, jakich się pragnie.

CraftPoint – z pasji do kaletnictwa i produktów skórzanych

Sklep internetowy z wyrobami skórzanymi i narzędziami do własnej obróbki, CraftPoint, powstał z miłości do wysokiej jakości galanterii oraz fascynującej dziedziny, jaką jest niewątpliwie kaletnictwo.

W CraftPoint znajdziesz wszystko do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wybieraj spośród różnych skór naturalnych oraz praktycznych narzędzi kaletniczych. Unikatowa torba, pasek, portfel, a także inne akcesoria odzieżowe oraz gadżety – to wszystko możesz zrealizować dzięki produktom CraftPoint znacznie łatwiej i szybciej, niż się spodziewasz.

Zobacz, jak wciągające może być kaletnictwo i jak tworzyć produkty, których piękno nie przemija bez względu na bieżące trendy. Już teraz wybierz preferowane akcesoria skórzane lub skontaktuj się z nami!

Scroll to Top